Rok se z rokem sešel a nás čeká poslední akce úžasného oddílového roku 2018 – Dárkování. V březnu jsme společně uklidili Česko, v květnu vyhráli Bitvu čtyř generálů, o prázdninách porazili Calveru a v říjnu zas překonali několik olympijských rekordů. Teď už nezbývá, než se v tomto roce naposledy sejít, nasát vánoční atmosféru, zavzpomínat na společné zážitky a užít si společně strávené odpoledne v Klubínce.

Ve 13:30 se sejdeme v Klubínce, kde ozdobíme stromeček, každý si tedy přinese vlatnoručně vyráběnou ozdobu. A pod stromeček dáme dárky. Každý tedy přinese dárek zabalený v ponožce.

Jakmile nastrojíme stromeček, vydáme ke krmelci, kde nakrmíme lesní zvěř. Každý si tedy přinese nějakou dobrůtku pro zvířátka. Během cesty si odpovíme na několik zapeklitých, vánočně laděných otázek a možná si zahrajeme nějakou hru nebo zazpíváme naší oblíbenou koledu.

Po návratu z procházky se zahřejeme čajem a posilníme se cukrovím. Dále si zkusíme různé vánoční tradice (netradiční tradice také zahrnuty), vyhodnotíme letošní směnky a napíšeme nové, které budou platit na příští rok.

Co se bude dít dál…. kdoví

Chcešli tedy na tuhle supr čupr akcičku dorazit, tak neváhej a pošli sms na toto tel. číslo: 733 130 667

A co je teda vlastně potřeba si na Dárkování přinést:
Vlastnoručně vyrobená ozdoba
Dárek v ponožce
Něco pro zvířátka
Směnka
Dobrá nálada
Zájemci mohou vzít cukroví – klidně slané 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Post comment