Zdravím armádo,

už se nám to blíží! Je na čase se opět chopit ponožkových koulí a ukázat ostatním v jubilejním desátém ročníku, zač je toho loket žlutých. A proto je nejvyšší čas se začít chystat a verbovat své kamarády, ať je naše armáda co nejsilnější.

POZOR NOVÉ PRAVIDLO: VŠICHNI BOJOVNÍCI NASTUPUJÍ NA BOJIŠTĚ NEJPOZDĚJI V 18:00 PRVNÍHO DNE a ODCHÁZEJÍ Z BOJIŠTĚ NEJDŘÍVE VE 12:00 DNE DRUHÉHO! V případě provinění (tj. bojovník odejde dříve nebo přijde později) bude armáda penalizována.

Žlutý prapor zase zavlaje výš než všechny ostatní!

INFO BITVA:

Výbava: Pravděpodobně bude velmi vlhké a studené počasí, takže si vezměte vhodné oblečení a obuv. Nocovat se bude v lese ve stanech, pokud jich bude dostatek, potažmo ve velkém stanu postaveném z plachet. Plachty máme v táborových věcech. Pokud má někdo stan, vezměte ho prosím. Dále sebou spacák, karimatku, pláštěnku, baterku, nožík, 18+ sekerka či polní lopatka, 18+ PEPO, pytel na odpadky, nabitý mobil, provázek nebo nějakou pevnou izolačku.

Jídlo: Jídlo a pití nebude zajištěno, proto si vezměte jídlo a pití na 24 hodin.

Munice: Ponožkových koulí by mělo být dost. Balte s rozumem, veškerou vaší výbavu musíte být schopni nést v lesním terénu.

Pojďte si zabojovat! 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Post comment