Nazdar pistolníci!

Kdo zmeškal dne 24. 2. 2018 tu velkou přestřelku, ať si vobstará nějakej ten kvér a napraví to hnedka 24. 3. 2018 na stejném plácku ve Vozerovicích! Uvidí pohromadě znovu všech Sedm statečných a dokonce si bude moct vydělat nějaký ty doláče do celotáborovky!!

A co že se to tam tenkrát vodehrálo?

Sešli jsme se takhle před polednem ve velký sestavě: Zlatka, Evžen, Teruš, Kubánek, Jeníček, Jeřáb, Kuba Jindák, Brko, Mája, Jirka Jindra, Anet, Messi, Souška, Kubíno, Tea a Zíťa. Hnedka po příchodu jsme čelili výzvám Sedmi stačných. A kdo to vůbec jsou ti stateční?  To ti hnedká povím. Je to parta známejch pistolnickejch es, co se toulaj po divokém západě a berou spravedlnost do svých rukou! Každej z nich vyniká v něčem jiným, to dá rozum! Páč přišli nedávno k nějakýmu tomu zlatu, rozhodli se, že ho rozdělí mezi vostatní… nebylo to ale zadarmo. Každej z nás, si mohl vyzkoušet porazit jednoho ze Sedmi statečných v jeho vlastní výzvě. A vo kom to tady celou dobu vlastně mluvim? Kdo jsou ti Stateční? A co že to umí?

  1. Chris (Eliška) – má skvělý postřeh!
  2. Vin (Číča) – přesná trefa!
  3. Bernardo (Zbyňa) – silák jak hrom!
  4. Lee (Sally) – rozvaha a paměť!
  5. Britt (Vojta) – mistr přes nože! Občas i vzduchovky…
  6. Harry (Sysel) – zlatokop!
  7. Chico (Nuggy) – muzikantskej!

Sešla se nás pěkná sestava pistolníků, ale nejvíc výzev dal Jirka Jindra, který si vodnes dokonce 4 doláče!! A jsou ty doláče vůbec k něčemu? No jasně!! Jak už bylo řečeno doláče, co jsme získali v týdle přestřelce, se nám už teď započítávají do celotáborovky!! A jako bonus si mohli všichni natrénovat výzvy, který se budou na táboře taky hodit! A jak ty výzvy vlastně vypadly? Chris v postřehu jen málokdo porazil. S Vinem si mohl trefit Calveru – našeho úhlavního nepřítele. Bernardo potrápil nejeden sval v našem prašivým těle. Lee nám zavařil šedou kůru mozkovou. U Britta nezůstala vzduchovka ležet bez nabití a kdo toho všeho neměl dost, potrénoval si ještě nějaký ty zpěvy u Chica.

Smutníš, protože si se nemohl zúčastnit a chceš taky doláče? Přijeď určitě příště a zkus své síly ve výzvách Sedmi statečných!!! Jsi z daleka a víš, že ani příště netasíš kvér? Sedm statečných si pro tebe připravilo několik domácích úkolů, který když splníš a důkaz o tom Sedmi statečným pošleš, tak získáš taky doláče!

Já už si budu muset jít vobstarat nějakej ten žvanec, ale ty sleduj stránky a facebook, kde se již brzy dozvíš víc!!!

-Teruš

Fotky z akce: https://www.zonerama.com/Link/Album/4131710

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Post comment