V sobotu 3. 12. jsme se okolo druhé hodiny sešli v hojném počtu ve Vozerovicích, v místě, kde se nachází naše klubovna. Před tím než jsme poprvé vstoupili do klubovny, nás čekal několika kilometrový okruh. Kudy jít nám radili fáborky, které se vždy ve vhodnou chvíli objevili někde poblíž cesty. Během naší procházky panovala dobrá atmosféra. Řešili jsme různé otázky, hráli nové hry, ale především jsme se náramně bavili.

Asi po hodině a půl jsme dorazili zpět do Vozerovic. Před klubovnou na nás čekalo několik lahví rychlých špuntů. Většina z nás se hodila do gala. Rozlili jsme si nápoj a slovo si vzal Kuba Trnobranský. Po několika minutovém proslovu, který vybízel naši novou klubovnu k mnoha letům dobrého fungování, jsme si připili. Poté Kočičák slavnostně přestřihl pásku a všichni vstoupili dovnitř. Prohlédli jsme si klubovnu, zatopilo se v kamnech, dali jsme si něco dobrého na zub a přesunuli jsme se do spací místnosti, ze které se na chvíli stal kinosál.

Spustila se projekce, na které byla fotka z tábora. Najednou tam byla další a další. Fotky z tábora byly vystřídány fotkami  z olympiády. Každý z nás měl možnost doprovodit fotky nějakým komentářem nebo vtipnou poznámkou. Olympiáda byla nahrazena fotkami z Psohlavců a tak to šlo dál a dál, až byl najednou konec. My jsme se jen neochotně rozloučili a plni nově získaných zážitků a vzpomínek na uplynulý rok jsme se vydali ke svým domovům.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Post comment