Každý měsíc se něco děj. Pojďte s námi na výlet, sportovat nebo si něco zahrát.

Kolektiv vedoucích, kteří už jako děti byli součástí našeho oddílu, během roku pořádá nejrůznější akce, na kterých nechybí zábava, dobrá nálada ani nějaké to dobrodružství, které se dá zažít jak v civilizaci, tak i mimo ni. Proto neváhejte a pošlete i Vaše dítě na některou z akcí, které pořádáme každý měsíc. Tady je malá ochutnávka.

Olympiáda (5+ let)

Naše olympiáda není jako každá jiná. Nekoná se na stadiónu ani tam nenajdete žádný běžný sport. Ale těch si užijeme dost přes rok. Proč si tedy nezkusit něco jiného? Hod holínkou. Skákání v pytli. Válení špalku kolem chaty a mnoho dalších soutěží.

Vánoční dárkování (5+ let)

Blíží se Vánoce a náš oddíl si je chce užít spolu. Proto se tradičně před Vánoci scházíme v naší klubovně. Tam si zahrajeme hry, zazpíváme, vyměníme si mezi sebou dárky, ale především nasajeme vánoční atmosféru v kruhu přátel.

Bitva čtyř generálů (10+ let)

4 oddíly z okolí se sejdou v předem vybraném lese, ve kterém se odehraje velkolepá bitva. Taktika, spojenectví, zábava. A jakže to vlastně bojujeme? Klackama? Nikoliv! Používáme ponožkové koule, nejlepší munici široko daleko.

Tábor (5+ let)

14 dní v Trkově u Jezera balvanů. Mnoho skvělých her, výborná kuchyně, zde není třeba víc dodat.

Ostatní

Dále během roku organizujeme výlety do bazénu, projížďky na kole po Sedlecko-Prčickém okolí, procházky plné her a mnoho dalších aktivit. Jednou ročně pořádáme promítání fotek z tábora a dalších akcí. Událost, při které můžete vidět (dokonce i slyšet), co všechno jsme spolu během roku prožili.