Každý měsíc se něco děj. Pojďte s námi na výlet, sportovat nebo si něco zahrát.

Kolektiv vedoucích, kteří už jako děti byli součástí našeho oddílu, během roku pořádá nejrůznější akce, na kterých nechybí zábava, dobrá nálada ani nějaké to dobrodružství, které se dá zažít jak v civilizaci, tak i mimo ni. Proto neváhejte a pošlete i Vaše dítě na některou z akcí, které pořádáme každý měsíc. Tady je malá ochutnávka.

Seznam plánovaných akcí na celý rok. I s předpokládaným datem konání:

Trkovská Olympiáda 7. – 8. 10. 2023
Kámen mudrců 14. 10. 2023
Tajemná komnata 11. 11. 2023
Výlet do Humpolce listopad 2023
Dárkování + Vězeň z Azkabanu 9. 12. 2023
Ohnivý pohár 20. 1. 2024
Víkend v Hradci Králové leden 2024
Zimní Nevozerovická Olympiáda 10. – 11. 2. 2024
Fénixův řád 24. 2. 2024
Princ dvojí krve 23. 3. 2024
Ukliďme Česko začátek dubna 2024
Relikvie smrti 1. část 20. 4. 2024
Prčický půlmaraton 27. 4. 2024
Bitva 4 generálů začátek května 2024
Relikvie smrti 2. část 25. 5. 2024

…a další

Těšíme se na vás ♥

Tábor (5+ let)

14 dní v Trkově u Jezera balvanů. Hry, dobrodružství, výborná kuchyně.

Každý rok se na začátku srpna sejdeme na tábořišti u Jezera kamenů a dobrodružství může začít. Celý rok pečlivě připravovaný příběh, kostýmy, do detailu promyšlené hry. Na děti čeká celotáborová hra, kterou budou celých 14 dní prožívat od rána do večera. Rozdělí se do skupinek, získají svého vedoucího a svého patrona. Budou si hrát a zpívat, budou si muset pomáhat, řešit zapeklité úkoly, ale také bojovat o vítězství a překonávat strach a překážky. A získají spoustu nových kamarádů. Usínat budou ve stanech s podsadami, umývat se vodou ze studny, kterou si před tím napumpují, bez mobilů a elektřiny. A místo klasického wc je čeká kadibudka se srdíčkem. Prostě se jim to bude líbit.

S Frodem jsme zničili prsten. Společně z Robinem Hoodem jsme svrhli zlého barona. Povedlo se nám najít pirátský poklad. A mnoha dalším hrdinům jsme pomohli za dobu existence našeho tábora. Kdo bude po našem boku v táboře příští rok? Přijeďte a uvidíte 🙂

Olympiáda (5+ let)

Naše olympiáda není jako každá jiná. Nekoná se na stadiónu ani tam nenajdete žádný běžný sport. Ale těch si užijeme dost přes rok. Proč si tedy nezkusit něco jiného? Hod holínkou. Skákání v pytli. Válení špalku kolem chaty a mnoho dalších soutěží.

Vánoční dárkování (5+ let)

Blíží se Vánoce a náš oddíl si je chce užít spolu. Proto se tradičně před Vánoci scházíme v naší klubovně. Tam si zahrajeme hry, zazpíváme, vyměníme si mezi sebou dárky, ale především nasajeme vánoční atmosféru v kruhu přátel.

Bitva čtyř generálů (10+ let)

4 oddíly z okolí se sejdou v předem vybraném lese, ve kterém se odehraje velkolepá bitva. Taktika, spojenectví, zábava. A jakže to vlastně bojujeme? Klackama? Nikoliv! Používáme ponožkové koule, nejlepší munici široko daleko.

Ostatní

Dále během roku organizujeme výlety do bazénu, projížďky na kole po Sedlecko-Prčickém okolí, procházky plné her a mnoho dalších aktivit. Jednou ročně pořádáme promítání fotek z tábora a dalších akcí. Událost, při které můžete vidět (dokonce i slyšet), co všechno jsme spolu během roku prožili.