14 dní v Trkově u Jezera balvanů. Hry, dobrodružství, výborná kuchyně.

Každý rok se na začátku srpna sejdeme na tábořišti u Jezera kamenů a dobrodružství může začít. Celý rok pečlivě připravovaný příběh, kostýmy, do detailu promyšlené hry. Na děti čeká celotáborová hra, kterou budou celých 14 dní prožívat od rána do večera. Rozdělí se do skupinek, získají svého vedoucího a svého patrona. Budou si hrát a zpívat, budou si muset pomáhat, řešit zapeklité úkoly, ale také bojovat o vítězství a překonávat strach a překážky. A získají spoustu nových kamarádů. Usínat budou ve stanech s podsadami, umývat se vodou ze studny, kterou si před tím napumpují, bez mobilů a elektřiny. A místo klasického wc je čeká kadibudka se srdíčkem. Prostě se jim to bude líbit.

S Frodem jsme zničili prsten. Společně z Robinem Hoodem jsme svrhli zlého barona. Povedlo se nám najít pirátský poklad. A mnoha dalším hrdinům jsme pomohli za dobu existence našeho tábora. Kdo bude po našem boku v táboře příští rok? Přijeďte a uvidíte 🙂

Celotáborová hra - co nás asi čeká?!

Ahoj kamarádi, určitě vás zajímá, co se bude příští rok na táboře dít 🙂

Pokud vám zvědavost nedá spát, určitě dorazte na promítání fotek do Klubínky. Protože kdo bude chtít, tak po promítnutí poslední fotky ještě nemusí domů. Pokračujeme filmem, který nám prozradí, v jakém duchu se bude odehrávat příští tábor.

Více informací o akci:

23. 9. 13:30 – Promítání fotek + okolí Klubínky