Jsme parta kamarádů z okolí Sedlce-Prčice, kteří vyrostli na dětských táborech, rádi si hrají a připravují akce a tábory pro děti.

Turistický oddíl mládeže (TOM) Gaudium Sedlec-Prčice vznikl v roce 2005 jako jeden z oddílů Asociace turistických oddílů mládeže ( A – TOM ), která je zaměřená na turistiku a tábornictví (více informací na www.a-tom.cz). Název Gaudium pochází z latiny a znamená radost. Radost dětí z prožitých dobrodružství je pro nás tou nejlepší odměnou.

Každoročně pořádáme v první polovině srpna čtrnáctidenní dětský tábor na malebném místě nacházejícím se na pomezí Středočeského a Jihočeského kraje poblíž vsí Rovina a Nedrahovice nedaleko Sedlčan. Pokaždé máme pro děti připravenou novou celotáborovou hru plnou zábavy, dobrodružství, překonávaní překážek a vzájemné pomoci.

Ale nezůstáváme jen u tábora. Během roku připravujeme pro děti různé sportovní i kulturní akce, jako např. cyklovýlety, zájezdy do bazénu či ZOO, olympiády, vánoční setkání apod.

Jaká je na našich setkáních a táborech atmosféra, se můžete podívat v galerii nebo si přečíst některý ze zápisků z akcí. Těšíme se na viděnou 🙂

Petr Kubát

Přezdívka: Noname

Počet táborů: 10 let

Kurzy a školení: 2016 Letní táborová škola ve Sloupu v Čechách

Speciální dovednost: Hra na kytaru

Nejoblíbenější celotáborová hra: Vikingové

Nejoblíbenější táborové jídlo: čína

A něco o mě: Studuji 7. rokem na gymnáziu v Sedlčanech. Hraji 11 let fotbal a 4 roky hraji na kytaru. Baví mě každá věc, jenž je spojena s táborem.