Byla sobota krátce po druhé hodině. Slunce svítilo, počasí nám přálo. Před Klubínkou jsme se sešli v hojném počtu, bylo nás třicet. Pro mnohé z nás to byla první příležitost se poprvé po táboře setkat. Poté, co jsme se přivítali, si vzaly slovo Mája se Simčou:

„Fotky z tábora jsou připravené, Terka nad tím strávila asi tři dny. Ještě před tím, než si je promítneme, se ale malinko projdeme a u toho si i trochu zasoutěžíme,“ řekly holky. Pak nás rozdělily do 4 týmů pod vedením Jendy, Zíti, Nuggyho a mojí maličkosti. Rozdělení proběhlo hladce a my všichni vyrazili za modrými fáborky. Během procházky jsme viděli několik fotek z tábora. Každá fotka vždy skrývala jednu záludnou otázku, na kterou se každá skupinka snažila správně odpovědět. K tomu všemu nás čekaly ještě tři hry. Konkrétně to bylo živé pexeso, dumánci a přetahování lanem.
Během procházky se ukázalo, že po dvou letech, co aktivně využíváme Klubínku už většina z nás zná i její okolí. Příště asi budeme muset zvolit delší procházku do méně známých končin Vozerovicka.

Po návratu z okružní jízdy po okolních loukách, polích a pastvinách jsme si všichni dopřáli menší sváču. Holky mezitím vyhodnotily, jak vlastně dopadlo to naše soupeření a Eliška s Michalem, kteří se k nám přidali až později, připravili promítací aparaturu. Ještě před tím, než se nás všech, teď už přes třicet, nahrnulo do promítací místnosti, Mája se Simčou ještě jednou poděkovaly Terce za fotky a Anetě, která jim pomáhala s přípravou akce. Poté holky vyhlásily výsledky. Ani vlastně nemá cenu říkat, která skupinka byla nejlepší, protože hlavní je, že jsme si to všichni… Byla to moje skupinka!

Klubínka praskala ve švech. Plná křesla, gauče, postele, na zemi leželo tělo vedle těla a ve dveřích se mačkali ti, na které už místo nezbylo. Na plátně se objevily první fotky. Naše vzpomínky na krásně prožité dva prázdninové týdny v lesích u Jezera balvanů ožily. Po fotkách následovala videa. Poslední video a bylo to. Konec.

Každý si zařídil odvoz a pozvolna jsme se začali loučit. Všichni jsme ale tak nějak věděli, že se přes rok uvidíme ještě mnohokrát. Oddílová sezóna započala a myslím, že se letos máme na co těšit.

čiči

Fotky z akce: https://www.zonerama.com/Link/Album/4622030

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Post comment