Dne 28.9. jsme se vydali na chatu Frýdlant nad Ostravicí – Pstruží, kde se účastníci zúčastnili oblíbené reality show Like Frýdlant. Tuto soutěž mohl vyhrát jen jeden z účastníku. Každý den byli naši soutěžící rozděleni do týmů, kde soupeřili v různých disciplínách proti ostatním týmům a za každou vyhranou soutěž dostal každý soutěžící jeden bod. Ale pozor to není vše! Další důležitou součástí bylo bodování mezi soutěžícími. Každý večer si musel každý soutěžící vybrat jednoho ze soutěžícího, kterému dá jeden mínusový bod a jeden plusový bod. Takže velmi záleželo i jak se chováte a i na tom jak plníte své povinnosti. A kdo tuto soutěž vyhrál? Byla to jedna z mladších praktikantek, která se jmenuje! Naty Dubová. Takže jí velmi Gratulujeme. Teď vám naše praktikantka Monča popíše, co všechno se na naší výpravě dělo.

Jako parta úžasných lidí, jsme se jednoho dne rozhodli, že bychom mohli opustit náš kraj a společně vyrazit vstříc novým zážitkům na Moravu. Zabalili jsme si věci a vyrazili z Olbramovic směr Frýdlant nad Ostravicí. Cesta vlakem sice trvala dlouho, ale nám to strašně rychle uteklo a byli jsme na místě.

Když jsme dorazili na chatu, zabydleli jsme se, a pak jen hráli odpočinkové hry, protože jsme byli z té cesty vyčerpaní. Další den ráno jsme vyrazili na horu Skalka.

Cesta byla náročná, plná kopců, kamení, lesů a pařezů, o které někteří z nás často zakopávali. Na chatu jsme se vrátili až k večeru s bolavýma nohama plni nových nezapomenutelných zážitků.

Hráli jsme večer zase hry a naši organizátoři objevili hymnu této chaty, byla to píseň Ristorante a od té doby, každý den, každou hodinu a každou minutu všem zní nezastavitelně v hlavě. Předposlední den hodně pršelo, tak jsme se rozhodli, že zůstaneme na chatě a budeme hrát hry. Všichni jsme zapnuli své mozky a oprášili skvělé schovky. Den jsme si moc užili, večer jsme pak hráli na kytaru a zpívali. Ráno jsme už v chatě jen uklidili a vyrazili zpět domů.

  • Brko & Monča

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Post comment