Bylo sobotní ráno a Olympijský výbor, již už obeznámený s tím co nás čeká, vyčkával příjezd prvních dětí. Ráno bylo vcelku teplé a za svitu slunečních paprsku jsme spatřili první auto. Po příjezdu všech dětí, kdy nás bylo neuvěřitelných 30 jsme udělali nástup spojený se zapálením našeho Olympijského ohně, hry začaly.

Dopoledne jsme stihli spoustu her jako například běh pozpátku, skákání v pytli a nebo také špalek kolem chaty.

Po nabitém dopoledni byl výborný oběd v podobě sekané s bramborovou kaší.

Po hodinové pauze na odpočinek nás čekalo odpoledne plné dalších her. Bohužel, narozdíl od rána, nám počasí moc nepřálo a celý den dost foukalo (ale naštěstí nepršelo), tudíž jsme byli nuceni vynechat házení vlaštovek. Naštěstí ale jsme měli v záloze spoustu dalších her, jako například hod holinkou, exování, házení šišek a nově i trénink na famfrpál. Umístění zde psát nebudeme, jelikož není hlavní vyhrát, ale zúčastnit se a užít si společné chvíle s lidmi, se kterými jsme se dlouho neviděli. Můžeme prozradit, že bylo překonáno spoustu rekordů.

Po hrách následovalo opékání buřtů, které si všichni užili i přesto, že neustále pofukovalo.

Na večer jsme všichni usedli ke stolu v naší vyhřáté chatě a zazpívali jsme si naše oblíbené táborové písničky.

Ráno jsme udělali nástup, kde proběhlo vyhlášení letošní Trkovské Olympiády. Děti dostali spoustu sladkostí a tento rok dokonce i památkové medaile. Po nástupu jsme vše uklidili a čekal nás odjezd domů.

Fotky z Trkovské Olympiády.

  • Fanda & Kuba J.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Post comment